Dielo prvotného zdroja skrze Teba, pre Mňa

Autor: Viliam Šimko | 16.4.2017 o 21:16 | Karma článku: 4,44 | Prečítané:  522x

Mandala bola vytvorená prvotným zdrojom všetkého bytia skrze Teba pre mňa. Oceňujem celý vesmír. Si predĺžením prvotného zdroja, zdroja všetkého bytia, si najväčšou manifestáciou samej seba, toto dielo je toho dôkazom.

Dívam sa na ňu, ona sa díva na mňa. Neexistuje jediný kúsok, ktorý by som na nej neobdivoval. Je dokonalá. Každý jeden kúsok tohoto majstrovského diela je v absolútnom súlade. Traf ma, vyjadri ma. Srdce sa rozbúši, pred očami sa zahmlieva, napĺňa ma sila diela, ktoré nepochádza z ega. Rozum sa zastaví, srdce sa otvorí a začne pracovať, srdce je cesta.

Chcel som jej napísať ďakujem, i keď viem že moju vďačnosť cíti, i keď viem, že som jej to povedal už párkrát a videla ju v mojich očiach, chcem jej ukázať že to nie je koniec. Že to slovom ďakujem nekončí. Prečo sú slová tak obmedzené. Gestá, úsmevy, oči, poklony, aj tak sa chcem vyjadriť ešte hlbšie. 

Za čo som si to zaslúžil? Bol som naučený dostávať veci za peniaze. Zarob peniaze a kúp si, čo chceš. Tvoja práca má nevyčísliteľnú hodnotu. Keď som videl tvoju tvorbu, chcel som mať kúsok z nej doma. Dívať sa na tento kus neba a spojiť sa s ním, byť ním, stať sa ním. Pomôcka, na mojej ceste. Dokážem si predstaviť vidieť Tvoju tvorbu na každom kroku, a svet by bol krajší. Zamiloval som sa do Tvojich diel.

Zo srandy zo mňa vyhŕklo: ,,kedy nakreslíš aj mne." Prečo by si aj mala, mohol som si kúpiť čo si už nakreslila. Ty si to pre mňa fakt urobila. Neexistuje deň, bez pocitu vďaky za tento dar. Neexistuje deň, kedy sa naň nepozriem. 

Pochopil som! Pochopil som ,,nový" typ meny, o ktorej som len čítal, počul, ale moje srdce zahmlieval rozum do ktorého boli naliate všetky tie veci o ťažkom zarábaní peňazí. Je to emočná mena. To, kým som, ako som sa voči Tebe správal, bolo to, za čo som bol obdarený. Samotným prvotným zdrojom všetkého cez Teba až na plátno. 

Slová sú príliš obmedzené na vyjadrenie pocitu, ktorý v sebe za tento dar nosím, za Teba, za dielo prvotného zdroja skrze Teba, pre mňa. 

Ďakujem. 

Rovnováha.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Nevedel spievať, no mal album. Kam zmizla dokonale zabudnutá prvá skutočná superstar

Odišiel z práce. Jožo Suchý chce znovu zopakovať úspech spred štrnástich rokov.


Už ste čítali?